Aşkın Nasırcılar, Beyoğlu Grand Pera’da Düzenlenen Spor Zirvesi’nde Yer Aldı

Aşkın Nasırcılar, Beyoğlu Grand Pera’da Düzenlenen Spor Zirvesi’nde Yer Aldı

Fizik Tedavi, Rejeneratif Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı ve aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onaylı Fitoterapi, Proloterapi, Mezoterapi, Ozonterapi ve Kupa Uygulama Uzmanı olan Dr. Aşkın Nasırcılar, 12 Mayıs Cumartesi günü Beyoğlu Grand Pera’da düzenlenen ‘Spor Sağlığı Zirvesi’ne konuşmacı doktor olarak katıldı.

Turkey Health and Sports Forum çatısı altında; İstanbul Beyoğlu Grand Pera’da, Türkiye’de alanında ilk defa gerçekleşen “Ulusal Spor Sağlığı ve Fizyoterapi Zirvesi”, 150 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Sabah 09:00 saatlerinde başlayan bu önemli zirve, akşam saat 19:00’da sona erdi. Sektörün en değerli isimlerinin bir araya geldiği bu etkinlikte birbirinden önemli ve bilimsel konular, en ince ayrıntısına kadar masaya yatırıldı.

Türkiye’de alanında ilk defa gerçekleşen bu değerli organizasyonda: Sporcularda Beslenme, Sporda Kilo Yönetimi ve Enerji Dengesi, EMS ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uygulamaları gibi konular farklı uzmanlar tarafından işlendi.

Uzman Dr. Aşkın Nasırcılar ise; ‘Spor Hastalıklarında Kök Hücre Tedavisi ve Ketojenik Diyet’ konusunu, sunumu eşliğinde konuklara anlattı.

Sunumuna Kök Hücre Tedavisinin sporcular ile bağlantısı konusu ile başlayan Aşkın Nasırcılar, ardından Ketojenik Diyet’in ne olduğunu ve nasıl uygulanması gerektiğini, Kök Hücre ile PRP tedavilerinin farkları noktaları üzerinde durdu.

1 saate yakın süren sunumun ardından izleyicilerden çok fazla soru alan Nasırcılar, her soruyu tek tek detaylı olarak yanıtladı.

Gerçekleştirdiği sunumun ardından, organizasyon yönetimi tarafından kendisine plaket takdim edilen Nasırcılar, organizasyonda emeği geçen herkese ve soruları ile yoğun ilgi gösteren katılımcılara teşekkürlerini ileterek sahneden ayrıldı.

Araç çubuğuna atla